Site icon

У Веселківській школі визначили кращі команди Любарщини з футзалу серед дівчат

28 січня в спортивному залі Веселківської ЗОШ за ініціативи відділу сімї, молоді та спорту Любарської РДА була проведена першість Любарського району з футзалу серед дівчат .

Участь у першості з футзалу взяли по три команди у кожній віковій категорії : команда Кириївської ЗОШ, команда Мотовилівської ЗОШ (обидві команди є відділеннями ДЮСШ) та команда Новочорторийської ЗОШ.

За результатами змагань у молодшій віковій категорії (4-5 класи) перше місце здобула команда Кириївської ЗОШ; 2 – Мотовилівська ЗОШ; 3- Новочорторийська ЗОШ.

У середній віковій категорії (6-7 класи) перемогу здобула команда Мотовилівської ЗОШ, друге місце – Кириївська ЗОШ, третє – Новочорторийська ЗОШ .

У старшій віковій категорії (8-9 класи) пеше місце виборола команда Мотовилівської ЗОШ, друге-Новочорторийської ЗОШ, третє – команда Кириївської ЗОШ.

Також проведені змагання стали хорошим підґрунтям для формування збірної команди району для виступу на обласних змаганнях, які пройдуть в лютому в Коростені та Головино.