Site icon

У відкритому турнірі пам’яті В.М. Сидорчука у Любарі перемогла команда “Астарта”

29 квітня у Любарі на районному стадіоні “Колос” за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Любарської РДА  та фінансової підтримки депутата Житомирської облради Ігоря Ходака відбувся традиційний Відкритий турнір з футболу пам’яті В.М. Сидорчука.

Участь у турнірі взяли 13 команд: 12 місцевих з Любарського району та команда “Голден” з Віннниці. За результатами ігор турніру перше місце вже другий рік поспіль здобула команда “Астарта” с. М. Браталів, срібними призерами стали команда “Сокіл” с. Березівка, третє місце –  у команди “Вир” с. Стара Чортория.

Переможці були нагороджені дипломами, медалями, а “Астарта” знову повезла додому ще і Кубок. Голова районної партійної організації ВО “Батьківщина” Валентин Підгаєцький також привітав переможців та від імені депутата облради Ігоря Ходака вручив командам-призерам футбольні м’ячі