13.7 C
Любар
П’ятниця, 18 Вересня, 2020

На посаду голови Любарської ОТГ претендують 8 осіб, у депутати балотуються аж 148 кандидатів. Список

Більше новин

Розклад руху маршруток з Любара на Житомир та інші напрямки

Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації надало для ЛюбарOnline Розклад руху маршруток внутрішньообласних маршрутів з Любарського району. ...

У Любарі СБУ та спецпідрозділ КОРД затримали банду, що збирала “данину” з м’ясопереробних підприємств

3 липня у Любарі на вул. Кантимирівській СБУ затримали трьох чоловіків - місцевих жителів. Про це ЛюбарOnline повідомили свідки події. На сайті Управління Служби безпеки України...

Під колесами трактора, що працював у полі, загинув студент Новочорторийського ДАТ

22 лютого під колесами трактора, що працював у полі, загинув 17-річний студент Новочорторийського ДАТ. Про це ЛюбарOnline повідомили в Любарському відділенні поліції. Студент родом із с....

Секретаря Любарської селищної ради взяли на хабарі

Управління захисту економіки в Житомирській області оприлюднило інформацію про те, що в одній із ОТГ взяли на хабарі  в.о. голови об’єднаної територіальної громади. Як стало відомо...

4 жовтня завершився прийом докуменів від кандидатів на посади голови Любарської ОТГ та депутатів Любарської селищної ради. Зокрема на посаду голови претендуватимуть 8 осіб, у депутати балотуються 148 осіб.

Про це ЛюбарOnline повідомили у виборчій комісії.

Зокрема на посаду голови майбутньої Любарської ОТГ претендують:

  1. Кришталь Наталія Володимирівна – самовисуванець
  2. Катанаха Тетяна Броніславівна – самовисуванець
  3. Кучер Ігор Петрович – самовисуванець
  4. Франков Анатолій Євгенович – самовисуванець
  5. Захарчук Віктор Кирилович – Опозиційний блок
  6. Герасимчук Володимир Миколайович – самовисуванець
  7. Кукса Ірина Анатоліївна – Народний Рух України
  8. Дудар Олександр Миколайович – ВО “Батьківщина”

Кандидатів у  депутати аж 148. ЛюбарOnline публікує весь список із зазначенням прізвища та імені кандидата, далі вказуємо номер округу, по якому балотується, і чи є кандидат самовисуванцем або висунутим від певної партії:

  1. Басистий Анатолій Іванович №17 самовисуванець
  2. Гарбузюк Олександр Олександрович – №4 самовисуванець
  3. Поліщук Галина Сергіївна №8 самовисуванець
  4. Галицька Тетяна Георгіївна №25 самовисуванець
  5. Кіндрась Василь Іванович №1 самовисуванець
  6. Кукса Альона Валентинівна №1 самовисуванець
  7. Бугира Олександр Сергійович №21 самовисуванець
  8. Вержаківський Володимир Миколайович №13 самовисуванець
  9. Мосюра Юрій Васильович №3 самовисуванець
  10. Рудніцький Ярослав Леонідович №10 самовисуванець
  11. Сабадаш Оксана Михайлівна №14 самовисуванець
  12. Шимко Олександр Дмитрович №2 самовисуванець
  13. Фоміна Ольга Сергіївна №3 самовисуванець
  14. Коровчук Олег Петрович №23 самовисуванець
  15. Янко Василь Володимирович №22 самовисуванець
  16. Сторожук Марія Анатоліївна №6 самовисуванець
  17. Вигнич Григорій Іванович №26 самовисуванець
  18. Криничко Віталій Іванович №25 самовисуванець
  19. Мельник Сергій Леонідович №12 самовисуванець
  20. Данилевич Микола Вікторович №16 самовисуванець
  21. Грицик Володимир Петрович №3 самовисуванець
  22. Поліщук Людмила Григорівна №24 самовисуванець
  23. Марцун Інна Василівна №2 самовисуванець
  24. Марцун Олександр Миколайович №1 самовисуванець
  25. Клімчук Олена Вікторівна №9 самовисуванець
  26. Мельник Тетяна Володимирівна №3 самовисуванець
  27. Мазур Микола Володимирович №23 самовисуванець
  28. Ліщук Василь Вікторович №23 самовисуванець
  29. Слободенюк Володимир Іванович №2 самовисуванець
  30. Мазуренко Юлія Петрівна №11 самовисуванець
  31. Марчук Наталія Павлівна № 5 самовисуванець
  32. Вінічук Володимир Ростиславович №9 самовисуванець
  33. Патей Валерій Андрійович №15 Аграрна партія України
  34. Осипенко Анатолій Григорович №20 самовисуванець
  35. Іваніцька Галина Олександрівна №10 Аграрна партія України
  36. Бас Станіслав Дмитрович №11 Аграрна партія України
  37. Аврамчук Марія Борисівна №13 Аграрна партія України
  38. Терещук Алла Миколаївна №19 Аграрна партія України
  39. Пшеничний Віталій Іванович №3 самовисуванець
  40. Григоришина Оксана Володимирівна №12 Аграрна партія України
  41. Кіндрась Роман Олегович №9 Аграрна партія України
  42. Бузон Анатолій Васильович №24 самовисуванець
  43. Пюра Віктор Лаврентійович №3 Аграрна партія України
  44. Шарова Ольга Охрімівна №20 Аграрна партія України
  45. Соломко Тетяна Леонідівна №26 Аграрна партія України
  46. Павлюк Зоя Миколаївна №7 Аграрна партія України
  47. Зварич Василь Михайлович №1 самовисуванець
  48. Михальчук Юрій Володимирович №15 самовисуванець
  49. Ковтонюк Ольга Йосипівна №17 Аграрна партія України
  50. Столяр Любов Іванівна №25 Аграрна партія України
  51. Габрук Тетяна Михайлівна №19 Аграрна партія України
  52. Роїк Тіна Олексіївна №5 Аграрна партія України
  53. Шевчук Раїса Йосипівна №8 Аграрна партія України
  54. Зажицька Лариса Миколаївна №22 Аграрна партія України
  55. Лаврук Олександр Іванович №7 самовисуванець
  56. Кошелюк Олександр Михайлович №18 самовисуванець
  57. Семенко Світлана Петрівна № 21 Аграрна партія України
  58. Забродський Анатолій Степанович №3 самовисуванець
  59. Будім Сергій Степанович №24 самовисуванець
  60. Мисечко Олександр Степанович № 2 Аграрна партія України

61 Крушельницький Михайло Володимирович  № 1 ВО “Свобода”

  1. Сухоставський Михайло Богданович № 15 ВО “Свобода”
  2. Підвисоцький Іван Володимирович № 12 ВО “Свобода”
  3. Черній Володимир Володимирович № 24 ВО “Свобода”
  4. Поліщук Григорій Миколайович №6 ВО “Свобода”
  5. Мисечко Володимир Васильович №8 ВО “Свобода”
  6. Прокопенко Василь Матвійович № 26 ВО “Свобода”
  7. Крушельницька Наталія Андріївна № 3 ВО “Свобода”
  8. Шастун Віктор Павлович №4 ВО ” Свобода”

70.Дешков Юрій Федорович № 22 ВО “Свобода”

  1. Бевз Іван Дмитрович № 21 самовисуванець
  2. Демянюк Тетяна Володимирівна № 18 самовисуванець
  3. Вітюк Михайло Петрович № 15 Аграрна Партія України

74.Бондарчук Володимир Миколайович № 26 самовисуванець

  1. Чепурний Микола Миколайович № 11 самовисуванець
  2. Дячук Сергій Володимирович №13 самовисуванець
  3. Мудренко Тетяна Анатоліївна № 20 самовисуванець
  4. Нагаюк Людмила Павлівна №1 ВО “Батьківщина”
  5. Рогальський Сергій Степанович № 2 ВО “Батьківщина”
  6. Сідова Валентина Василівна №3 ВО “Батьківщина”

81.Цвіркун Людмила Миколаївна №4 ВО “Батьківщина”

  1. Грохольський Анатолій Альбінович № 5 ВО “Батьківщина”
  2. Чавалюк Зоя Іванівна № 6 ВО “Батьківщина”
  3. Тюпін Сергій Андрійович №7 ВО “Батьківщина”
  4. Ільчук Наталія Сергіївна №8 ВО “Батьківщина”
  5. Губарець Юлія Анатоліївна №9 ВО “Батьківщина”
  6. Скокун Григорій Йосипович № 10 ВО “Батьківщина”
  7. Ксьонзик Олександр Леонідович №11 ВО “Батьківщина”

89.Вознюк Маряна Василівна № 12  ВО “Батьківщина”

  1. Демиденко Віктор Михайлович № 13 ВО “Батьківщина”
  2. Дуднік Ярослав Володимирович № 14 ВО “Батьківщина”
  3. Канчура Віктор Юрійович №15 ВО “Батьківщина”
  4. Ковальчук Галина Михайлівна № 16 ВО “Батьківщина”
  5. Андрощук Валентина Андріївна № 17 ВО “Батьківщина”
  6. Шпак Андрій Іванович № 18 ВО “Батьківщина”
  7. Гуменюк Олена Анатоліївна № 19 ВО “Батьківщина”
  8. Качківська Антоніна Михайлівна № 20 ВО “Батьківщина”
  9. Назаревич Ірина Миколаївна № 21 ВО “Батьківщина”
  10. Лінійчук Юрій Михайлович № 22 ВО “Батьківщина”
  11. Омельчук Тамара Василівна № 23 ВО “Батьківщина”
  12. Марцун Микола Васильович № 24 ВО “Батьківщина”
  13. Гижко Любов Іванівна № 25 ВО “Батьківщина”
  14. Підгаєцький Валентин Олегович № 26 ВО “Батьківщина”
  15. Ющенко Леся Леонідівна № 2 Радикальна партія Олега Ляшка
  16. Красовська Олена Миколаївна № 8 Радикальна партія Олега Ляшка
  17. Залуцький Юрій Леонідович № 3 Радикальна партія Олега Ляшка
  18. Лесик Світлана Дмитрівна № 14 Радикальна партія Олега Ляшка
  19. Селинець Галина Василівна № 16 Радикальна партія Олега Ляшка
  20. Осипенко Алла Миколаївна № 24 Радикальна партія Олега Ляшка
  21. петришина Оксана Леонідівна № 6 Радикальна партія Олега Ляшка
  22. Поліщук Віталій Петрович № 26 Радикальна партія Олега Ляшка
  23. Стельмах Лариса Григорівна № 19Радикальна партія Олега Ляшка
  24. Гудзь Володимир Степанович № 1 Опозиційний Блок
  25. Кадикало Василь Юрійович № 2 Опозиційний Блок
  26. Самолюк Катерина Степанівна № 3Опозиційний Блок
  27. Лінійчук Анатолій Миколайович № 4 Опозиційний Блок
  28. Горобець Василь Петрович № 6 Аграрна Партія України
  29. Поліщук Леонід Васильович № 5 Опозиційний Блок
  30. Недбай Петро Васильович № 6 Опозиційний Блок
  31. Дзюбак Олександр Миколайович № 8 Опозиційний Блок
  32. Кухар Леонід Феофанович №9 Опозиційний Блок
  33. Чириця Іван Ілліч № 11Опозиційний Блок
  34. Плавуцький Максим Іванович № 12 Опозиційний Блок
  35. Невмержицький Віктор Степанович № 14 Опозиційний Блок
  36. Пеньківський Володимир Олександрович № 15 Опозиційний Блок
  37. Антонець Інна Павлівна № 16 Опозиційний Блок
  38. Лаврук Надія Миколаївна № 17 Опозиційний Блок
  39. Сидорчук Роман Васильович № 18 Опозиційний Блок
  40. Клімчук Ірина Анатоліївна № 19 Опозиційний Блок
  41. Багінський Станіслав Валентинович № 20 Опозиційний Блок
  42. Курденко Наталія Миколаївна № 21 Опозиційний Блок
  1. Морозюк Ярослав Миколайович № 22 Опозиційний Блок
  2. Добридень Тетяна Володимирівна № 23 Опозиційний Блок
  3. Лесик Олександр Миколайович № 24 Опозиційний Блок
  4. Юрик Василь Васильович № 25 Опозиційний Блок
  5. Сьомко Тарас Володимирович № 26 Опозиційний Блок
  6. Мельник Віктор Андрійович № 12 Народний Рух України
  7. Лінійчук Андрій Іванович № 4 Народний Рух України
  8. Демянюк Іван Михайлович № 19 Народний Рух України
  9. Денисюк Зоя Володимирівна №8 Народний Рух України
  10. Денисюк Вячеслав Вікторович № 26  Народний Рух України
  1. Климюк Дмитро Іванович № 17 Народний Рух України
  2. Рясний Сергій Васильович № 15 Народний Рух України
  3. Сушицький Мирон Тарасович №22 самовисуванець
  4. Дюдін Олег Олександрович № 3 Самопоміч
  5. Орехова Світлана Василівна № 17 Самопоміч
  6. Костишин Дмитро Петрович № 15 Самопоміч
  7. Чмирук Андрій Феліксович №5  самовисуванець

 

 

 

Інші статті

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

У Любарі відбулися змагання з воєнізованого кроссу серед закладів освіти

Про це повідомляє Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради на сторінці у Facebook: «Сьогодні (18 вересня –...

Єлисей, Давид, Меланія: скільки народжується і як називають дітей на Любарщині у 2020 році

З січня по серпень 2020 року в Любарському районі народилися 107 немовлят. На жаль, смертність протягом цього періоду перевищила...

Група крові, згода на донорство, інформація трьома мовами: уряд затвердив нові бланки посвідчення водія

У середу, 16 вересня Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних...

За два тижні рибоохоронний патруль склав 4 адмінпротоколи

У період з 1 до 14 вересня на території Чуднівського та Любарського районів викрито порушення правил рибальства – перевищення гачків та лов...

За добу на Любарщині виявили 14 нових випадків захворювання на коронавірус

За добу в Житомирській області коронавірус підтвердили в 73 жителів, з них 14 – в Любарському районі. Про це...