19.1 C
Любар
Четвер, 20 Червня, 2024

Статус біженця: чи є причина для звільнення з роботи в Україні?

Більше новин

Розклад руху маршруток з Любара на Житомир та інші напрямки

Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації надало для ЛюбарOnline Розклад руху маршруток внутрішньообласних маршрутів з Любарського району. ...

У Любарі СБУ та спецпідрозділ КОРД затримали банду, що збирала “данину” з м’ясопереробних підприємств

3 липня у Любарі на вул. Кантимирівській СБУ затримали трьох чоловіків - місцевих жителів. Про це ЛюбарOnline повідомили свідки події. На сайті Управління Служби безпеки України...

Під колесами трактора, що працював у полі, загинув студент Новочорторийського ДАТ

22 лютого під колесами трактора, що працював у полі, загинув 17-річний студент Новочорторийського ДАТ. Про це ЛюбарOnline повідомили в Любарському відділенні поліції. Студент родом із с....

Секретаря Любарської селищної ради взяли на хабарі

Управління захисту економіки в Житомирській області оприлюднило інформацію про те, що в одній із ОТГ взяли на хабарі  в.о. голови об’єднаної територіальної громади. Як стало відомо...

Законодавством про працю не передбачено обов’язку працівника повідомляти роботодавця про своє місцезнаходження та отримання статусу біженця або визнання його особою, яка потребує тимчасового захисту. Це роз’яснення опубліковано на сайті Управління Держпраці у Житомирській області.

Зважаючи на надскладну ситуацію на території України працівники, які не виходять на роботу внаслідок обставин, пов’язаних з бойовими діями, або ті, які не мають змоги виходити на роботу у зв’язку з небезпекою для життя і здоров’я, не можуть бути звільнені за пунктом 4 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України за прогул без поважної причини.

У випадку, якщо робота може виконуватися дистанційно, працівник може продовжувати виконувати свої трудові обов’язки з відповідною оплатою.

Якщо з працівником відсутній зв’язок, до з’ясування причин і обставин його відсутності, за ним зберігаються робоче місце та посада, трудові відносини не припиняються, однак час таких неявок не підлягає оплаті та не зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку.

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.

Інші статті

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Безпека на водоймі: правила як не втопитися

За даними ДСНС, станом на 30 травня від початку року на водоймах України загинули 294 людини, з них 19 – діти. У...

Штрафи за сексуальне домагання в інтернеті – нове в законодавстві

Штрафи та покарання за образливі повідомлення сексуального характеру та інші форми насильства за ознакою статі передбачено законом №8329. Його вже підписав Президент...

Для ветеранів Житомирщини доступні 260 послуг – для пошуку запрацювала віртуальна карта

Мінветеранів запустило е-Карта послуг в громадах для ветеранів війни, де можна знайти послуги, що пропонує для них держава, а також недержавні й...

У 2 тис шкіл цього року з’являться поліцейські

До закінчення 2024 року Нацполіція планує охопити поліцейською присутністю до 2 тис. закладів загальної середньої освіти по всій Україні. Про це повідомила...

Заявлено судовий позов до Любарської селищної ради щодо розроблення і затвердження історико-архітектурного опорного плану

Органи прокуратури Житомирщини, у межах компетенції, проводять цілеспрямовану роботу щодо збереження історичної та культурної спадщини нашого краю. Зокрема, прокурорами...