21.8 C
Любар
Субота, 26 Вересня, 2020

Детальний розклад маршруток з Любарського району за даними Укртрансбезпеки

Більше новин

Розклад руху маршруток з Любара на Житомир та інші напрямки

Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації надало для ЛюбарOnline Розклад руху маршруток внутрішньообласних маршрутів з Любарського району. ...

У Любарі СБУ та спецпідрозділ КОРД затримали банду, що збирала “данину” з м’ясопереробних підприємств

3 липня у Любарі на вул. Кантимирівській СБУ затримали трьох чоловіків - місцевих жителів. Про це ЛюбарOnline повідомили свідки події. На сайті Управління Служби безпеки України...

Під колесами трактора, що працював у полі, загинув студент Новочорторийського ДАТ

22 лютого під колесами трактора, що працював у полі, загинув 17-річний студент Новочорторийського ДАТ. Про це ЛюбарOnline повідомили в Любарському відділенні поліції. Студент родом із с....

Секретаря Любарської селищної ради взяли на хабарі

Управління захисту економіки в Житомирській області оприлюднило інформацію про те, що в одній із ОТГ взяли на хабарі  в.о. голови об’єднаної територіальної громади. Як стало відомо...

ЛюбарOnline подав інформаційний запит до Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації з проханням надати детальний розклад автобусів у Любарському районі.

У відповідь отримав посилання на сторінку сайту  Державної служби України з безпеки на транспорті, де розміщені  розклади руху  міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування України.

Публікуємо вибірку з цієї сторінки, що стосується Любарського району

Житомир-Любар

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1726 РЕЙС № 1727
7:55 0:15 8:10 0 ЖИТОМИР АС-1 104,0 13:00
8:22 0:03 8:25 4,0 ВОДОКАНАЛ 100,0 12:48 0:01 12:49
8:48 0:01 8:49 23,0 ДЕНИШІ 81,0 12:30 0:01 12:31
9:02 0:01 9:03 35,0 В.ПІЧ 69,0 12:16 0:01 12:17
9:08 0:01 9:09 40,0 ГРЕМ’ЯЧЕ 64,0 12:10 0:01 12:11
9:12 0:01 9:13 42,0 КАРВИНІВКА 62,0 12:07 0:01 12:08
9:16 0:01 9:17 45,0 ДРИГЛІВ 59,0 12:03 0:01 12:04
9:21 0:01 9:22 49,0 ДІДКІВЦІ 55,0 11:58 0:01 11:59
9:25 0:01 9:26 52,0 ДУБИЩЕ 52,0 11:54 0:01 11:55
9:30 0:05 9:35 55,0 ЧУДНІВ АС 49,0 11:47 0:03 11:50
9:44 0:01 9:45 63,0 ДОВБИШІ 41,0 11:39 0:01 11:40
9:52 0:01 9:53 68,0 КРАСНОСІЛКА 36,0 11:33 0:01 11:34
9:56 0:01 9:57 71,0 БРАТАЛІВ 33,0 11:30 0:01 11:31
10:02 0:01 10:03 75,0 ВЕСЕЛКА 29,0 11:25 0:01 11:26
10:12 0:01 10:13 80,0 КУТИЩЕ 24,0 11:19 0:01 11:20
10:25 0:15 10:40 90,0 ЛЮБАР 14,0 11:09 0:01 11:10
10:45 0:01 10:46 96,0 ГЛЕЗНО 8,0 11:03 0:01 11:04
10:47 0:01 10:48 98,0 М.ДЕРЕВИЧКИ 6,0 11:01 0:01 11:02
10:51 0:01 10:52 101,0 Ст.ЧОРТОРІЯ 3,0 10:57 0:01 10:58
10:54 104,0 Н.ЧОРТОРІЯ 0,0 10:54 0:01 10:55
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1344__ РЕЙС №__1345___
14:40 0:15 14:55 0,0 ЖИТОМИР АС-1 90,0 19:48 0:05
15:07 0:03 15:10 4,0 ВОДОКАНАЛ 86,0 19:37 0:01 19:38
15:30 0:01 15:31 23,0 ДЕНИШІ 67,0 19:18 0:01 19:19
15:33 0:01 15:34 25,0 БУКИ
15:36 0:01 15:37 26,0 САДОВА
15:41 0:01 15:42 30,0 П.РУДНЯ
15:47 0:01 15:48 35,0 ВИСОКА ПІЧ 55,0 19:06 0:01 19:07
15:52 0:01 15:53 38,0 ГРЕМ’ЯЧЕ 50,0 19:00 0:01 19:01
15:55 0:01 15:56 40,0 КАРВИНІВКА 48,0 18:57 0:01 18:58
15:59 0:01 16:00 43,0 ДРИГЛІВ 45,0 18:54 0:01 18:55
16:04 0:01 16:05 46,0 ДІДКІВЦІ 41,0 18:49 0:01 18:50
16:10 0:01 16:11 50,0 ДУБИЩЕ 38,0 18:45 0:01 18:46
16:17 0:05 16:22 55,0 ЧУДНІВ АС 35,0 18:37 0:05 18:42
16:27 0:01 16:28 60,0 БУДИЧАНИ
16:31 0:01 16:32 63,0 СТОВПІВ
16:36 0:01 16:37 67,0 РОМАНІВКА
16:41 0:01 16:42 71,0 ВРУБЛІВКА
16:47 0:01 16:48 76,0 КАМІНЬ
16:53 0:01 16:54 81,0 ХИМРИЧІ
16:56 0:01 16:57 83,0 ПЕЧАНІВКА
17:01 0:01 17:02 87,0 ПАВОЛОЧКА / ДОВБИШИ 27,0 18:28 0:01 18:29
17:08 0:01 17:09 93,0 Н.ЧОРТОРІЯ / КРАСНОСІЛКА 22,0 18:23 0:01 18:24
17:12 0:01 17:13 96,0 Ст.ЧОРОТОРІЯ / БРАТАЛІВ 19,0 18:19 0:01 18:20
17:16 0:01 17:17 99,0 М.ДЕРЕВИЧКИ / ВЕСЕЛКА 15,0 18:14 0:01 18:15
17:20 0:01 17:21 101,0 ГЛЕЗНО / КУТИЩЕ 10,0 18:09 0:01 18:10
17:27 0:05 107,0 ЛЮБАР 0 17:40 0:20 18:00

 

Житомир-Рогізно

прибуття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1186____ РЕЙС №_1187__
8:20 0:10 8:30 0 ЖИТОМИР АС-1 115 14:45 0:05
8:46 0:01 8:47 4 ВОДОКАНАЛ 111 14:32 0:01 14:33
9:05 0:01 9:06 23 ДЕНИШІ 92 14:13 0:01 14:14
9:18 0:02 9:20 35 В.ПІЧ 80 14:00 0:01 14:01
9:40 0:15 9:55 55 ЧУДНІВ АС 60 13:25 0:15 13:40
10:04 0:01 10:05 63 ДОВБИШІ 52 13:15 0:01 13:16
10:11 0:01 10:12 68 КРАСНОСІЛКА 47 13:08 0:01 13:09
10:21 0:01 10:22 75 ВЕСЕЛКА 40 12:58 0:01 12:59
10:28 0:01 10:29 80 КУТИЩЕ 35 12:52 0:01 12:53
10:41 0:04 10:45 90 ЛЮБАР АС 25 12:25 0:15 12:40
10:57 0:02 10:59 100 М.БРАТАЛІВ 15 12:12 0:01 12:13
11:05 0:01 11:06 105 МОТОВИЛІВКА 10 12:05 0:01 12:06
11:09 0:01 11:10 108 ВОЛИЦЯ 7 12:00 0:01 12:01
11:16 0:01 11:17 113 БИЧОВА 2 11:52 0:01 11:53
11:20 115 РОГІЗНО 0 11:45 0:05 11:50
прибуття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1188__ РЕЙС №_1189_
15:50 0:10 16:00 0 ЖИТОМИР АС-1 115 7:45
16:16 0:01 16:17 4 ВОДОКАНАЛ 111 7:32 0:01 7:33
16:35 0:01 16:36 23 ДЕНИШІ 92 7:12 0:01 7:13
16:48 0:02 16:50 35 В.ПІЧ 80 6:59 0:01 7:00
17:10 0:15 17:25 55 ЧУДНІВ АС 60 6:36 0:04 6:40
17:34 0:01 17:35 63 ДОВБИШІ 52 6:27 0:01 6:28
17:41 0:01 17:42 68 КРАСНОСІЛКА 47 6:21 0:01 6:22
17:51 0:01 17:52 75 ВЕСЕЛКА 40 6:13 0:01 6:14
17:58 0:01 17:59 80 КУТИЩЕ 35 6:07 0:01 6:08
18:11 0:04 18:15 90 ЛЮБАР АС 25 5:48 0:07 5:55
18:27 0:02 18:29 100 М.БРАТАЛІВ 15 5:35 0:01 5:36
18:35 0:01 18:36 105 МОТОВИЛІВКА 10 5:28 0:01 5:29
18:39 0:01 18:40 108 ВОЛИЦЯ 7 5:24 0:01 5:25
18:46 0:01 18:47 113 БИЧОВА 2 5:17 0:01 5:18
18:50 115 РОГІЗНО 0 5:05 0:10 5:15

Житомир-Великі Деревичі

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1182 РЕЙС №1183
10:30 0:10 10:40 0 ЖИТОМИР АС-1 100,0 17:05
10:44 0:04 10:48 4,0 ВОДОКАНАЛ 96,0 16:52 0:01 16:53
11:10 0:01 11:11 23,0 ДЕНИШІ 77,0 16:32 0:01 16:33
11:25 0:02 11:27 35,0 В.ПІЧ 65,0 16:20 0:01 16:21
11:50 0:10 12:00 55,0 ЧУДНІВ АС 45,0 15:40 0:20 16:00
12:09 0:01 12:10 63,0 ДОВБИШ 37,0 15:30 0:01 15:31
12:15 0:01 12:16 68,0 КРАСНОСІЛКА 32,0 15:23 0:01 15:24
12:24 0:01 12:25 75,0 ВЕСЕЛКА 25,0 15:14 0:01 15:15
12:31 0:01 12:32 80,0 КУТИЩЕ 20,0 15:07 0:01 15:08
12:43 0:27 13:10 90,0 ЛЮБАР АС 10,0 14:36 0:19 14:55
13:31 0:01 13:32 106,2 ГІЗІВЩИНА
13:40 111,7 В.ДЕРЕВИЧІ 0 14:15 0:10 14:25
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1184   РЕЙС №1185
17:30 0:10 17:40 0 ЖИТОМИР АС-1 100,0 9:05
17:44 0:04 17:48 4,0 ВОДОКАНАЛ 96,0 8:52 0:01 8:53
18:10 0:01 18:11 23,0 ДЕНИШІ 77,0 8:32 0:01 8:33
18:25 0:02 18:27 35,0 В.ПІЧ 65,0 8:20 0:01 8:21
18:50 0:10 19:00 55,0 ЧУДНІВ АС 45,0 7:40 0:20 8:00
19:09 0:01 19:10 63,0 ДОВБИШ 37,0 7:30 0:01 7:31
19:15 0:01 19:16 68,0 КРАСНОСІЛКА 32,0 7:23 0:01 7:24
19:24 0:01 19:25 75,0 ВЕСЕЛКА 25,0 7:14 0:01 7:15
19:31 0:01 19:32 80,0 КУТИЩЕ 20,0 7:07 0:01 7:08
19:43 0:27 20:10 90,0 ЛЮБАР АС 10,0 6:36 0:19 6:55
20:31 0:01 20:32 106,2 ГІЗІВЩИНА
20:40 111,7 В.ДЕРЕВИЧІ 0 6:15 0:10 6:25

 

Бердичів-Любар

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1446 РЕЙС № 1447
8:20 0:10 8:30 0 БЕРДИЧІВ АС-1 89 13:02
8:51 0:01 8:52 20 РАЙГОРОДОК 69 12:37 0:01 12:38
8:58 0:01 8:59 26 КОЗЯТИН-ЛЮБАР 63 12:29 0:01 12:30
9:00 0:01 9:01 27 БУРЯКИ 62 12:27 0:01 12:28
9:13 0:01 9:14 38 ІВАНОПІЛЬ АС 51 12:13 0:01 12:14
9:25 0:03 9:28 48 ЖЕРЕБКИ 41 11:57 0:04 12:01
9:40 0:01 9:41 59 КРАСНОПІЛЬ СХТ 30 11:43 0:01 11:44
9:50 0:01 9:51 68 МОЛОЧКИ 21 11:31 0:01 11:32
9:56 0:01 9:57 72 СТЕТКІВЦІ 17 11:26 0:01 11:27
10:01 0:01 10:02 76 ПАНАСІВКА 13 11:20 0:01 11:21
10:16 89 ЛЮБАР АС 0 10:56 0:09 11:05
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1448   РЕЙС № 1449
15:25 0:10 15:35 0 БЕРДИЧІВ АС-1 89 18:45
15:53 0:01 15:54 20 РАЙГОРОДОК 69 18:25 0:01 18:26
16:00 0:01 16:01 27 БУРЯКИ 62 18:18 0:01 18:19
16:11 0:01 16:12 38 ІВАНОПІЛЬ АС 51 18:06 0:01 18:07
16:21 0:03 16:24 48 ЖЕРЕБКИ 41 17:53 0:04 17:57
16:34 0:01 16:35 59 КРАСНОПІЛЬ СХТ 30 17:41 0:01 17:42
16:43 0:01 16:44 68 МОЛОЧКИ 21 17:32 0:01 17:33
16:48 0:01 16:49 72 СТЕТКІВЦІ 17 17:27 0:01 17:28
16:53 0:01 16:54 76 ПАНАСІВКА 13 17:22 0:01 17:23
17:05 89 ЛЮБАР АС 0 17:05 0:05 17:10

 

Авратин-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1318 РЕЙС № 1319
5:30 0:15 5:45 0 АВРАТИН 108,0 14:00
5:49 0:01 5:50 4,0 КИРИЇВКА 104,0 13:52 0:01 13:53
6:05 0:15 6:20 18,0 ЛЮБАР АС 90,0 13:35 0:05 13:40
6:26 0:01 6:27 26,0 КУТИЩЕ 82,0 13:26 0:01 13:27
6:30 0:01 6:31 30,0 ФІЛИНЦІ+ 78,0 13:21 0:01 13:22
6:35 0:01 6:36 36,0 В. БРАТАЛІВ+ 72,0 13:14 0:01 13:15
6:39 0:01 6:40 40,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 13:09 0:01 13:10
6:44 0:01 6:45 46,0 КІЛКИ+ 62,0 13:02 0:01 13:03
6:50 0:10 7:00 53,0 ЧУДНІВ АС 55,0 12:45 0:10 12:55
7:06 0:01 7:07 57,0 ДУБИЩЕ 51,0 12:41 0:01 12:42
7:09 0:01 7:10 59,0 ДІДКІВЦІ 49,0 12:38 0:01 12:39
7:14 0:01 7:15 62,0 ДРИГЛІВ 46,0 12:34 0:01 12:35
7:19 0:01 7:20 65,0 КАРВИНІВКА 43,0 12:30 0:01 12:31
7:23 0:01 7:24 67,0 ГРЕМЯЧЕ 41,0 12:28 0:01 12:29
7:32 0:01 7:33 73,0 В. ПІЧ 35,0 12:21 0:01 12:22
7:38 0:01 7:39 77,0 РУДНЯ ПОШТА 31,0 12:17 0:01 12:18
7:45 0:01 7:46 82,0 БУКИ 26,0 12:11 0:01 12:12
7:50 0:01 7:51 85,0 ДЕНИШІ 23,0 12:08 0:01 12:09
7:59 0:01 8:00 91,0 КОРЧАК 17,0 12:02 0:01 12:03
8:03 0:01 8:04 93,0 ПЕРЛЯВКА 15,0 11:59 0:01 12:00
8:10 0:01 8:11 98,0 ТЕТЕРІВКА 10,0 11:53 0:01 11:54
8:19 0:01 8:20 104,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 11:41 0:04 11:45
8:25 108,0 ЖИТОМИР АС-1 0 11:10 0:15 11:25
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1320 РЕЙС № 1321
13:40 0:15 13:55 0 АВРАТИН 108,0 19:23 0:05
13:59 0:01 14:00 4,0 КИРИЇВКА 104,0 19:16 0:01 19:17
14:15 0:15 14:30 18,0 ЛЮБАР АС 90,0 18:54 0:05 18:59
14:36 0:01 14:37 26,0 КУТИЩЕ 82,0 18:45 0:01 18:46
14:40 0:01 14:41 30,0 ФІЛИНЦІ+ 78,0 18:40 0:01 18:41
14:45 0:01 14:46 36,0 В. БРАТАЛІВ+ 72,0 18:33 0:01 18:34
14:49 0:01 14:50 40,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 18:28 0:01 18:29
14:54 0:01 14:55 46,0 КІЛКИ+ 62,0 18:21 0:01 18:22
15:00 0:15 15:15 53,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:59 0:15 18:14
15:19 0:01 15:20 57,0 ДУБИЩЕ 51,0 17:54 0:01 17:55
15:22 0:01 15:23 59,0 ДІДКІВЦІ 49,0 17:52 0:01 17:53
15:25 0:01 15:26 62,0 ДРИГЛІВ 46,0 17:48 0:01 17:49
15:29 0:01 15:30 65,0 КАРВИНІВКА 43,0 17:44 0:01 17:45
15:32 0:01 15:33 67,0 ГРЕМЯЧЕ 41,0 17:42 0:01 17:43
15:39 0:01 15:40 73,0 В. ПІЧ 35,0 17:36 0:01 17:37
15:44 0:01 15:45 77,0 РУДНЯ ПОШТА 31,0 17:31 0:01 17:32
15:49 0:01 15:50 82,0 БУКИ 26,0 17:26 0:01 17:27
15:53 0:01 15:54 85,0 ДЕНИШІ 23,0 17:22 0:01 17:23
16:00 0:01 16:01 91,0 КОРЧАК 17,0 17:16 0:01 17:17
16:03 0:01 16:04 93,0 ПЕРЛЯВКА 15,0 17:13 0:01 17:14
16:09 0:01 16:10 98,0 ТЕТЕРІВКА 10,0 17:08 0:01 17:09
16:15 0:01 16:16 104,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 16:56 0:04 17:00
16:20 108,0 ЖИТОМИР АС-1 0 16:30 0:10 16:40

 

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1314___ РЕЙС №__1315___
5:20 0:10 5:30 0 ЖИТОМИР АВ 108,0 10:25
5:46 0:04 5:50 4,0 ВОДОКАНАЛ 104,0 10:12 0:01 10:13
5:55 0:01 5:56 10,0 ТЕТЕРІВКА 98,0 10:05 0:01 10:06
6:01 0:01 6:02 15,0 ПЕРЛЯВКА 93,0 9:59 0:01 10:00
6:04 0:01 6:05 17,0 КОРЧАК 91,0 9:56 0:01 9:57
6:11 0:01 6:12 23,0 ДЕНИШІ 85,0 9:49 0:01 9:50
6:15 0:01 6:16 26,0 БУКИ 82,0 9:45 0:01 9:46
6:20 0:01 6:21 31,0 РУДНЯ ПОШТА 77,0 9:39 0:01 9:40
6:25 0:01 6:26 35,0 В. ПІЧ 73,0 9:34 0:01 9:35
6:32 0:01 6:33 41,0 ГРЕМЯЧЕ 67,0 9:27 0:01 9:28
6:35 0:01 6:36 43,0 КАРВИНІВКА 65,0 9:24 0:01 9:25
6:39 0:01 6:40 46,0 ДРИГЛІВ 62,0 9:20 0:01 9:21
6:43 0:01 6:44 49,0 ДІДКІВЦІ 59,0 9:17 0:01 9:18
6:46 0:01 6:47 51,0 ДУБИЩЕ 57,0 9:14 0:01 9:15
6:50 0:10 7:00 55,0 ЧУДНІВ АС 53,0 9:00 0:10 9:10
7:06 0:01 7:07 62,0 КІЛКИ+ 46,0 8:52 0:01 8:53
7:12 0:01 7:13 68,0 КРАСНОСІЛКА 40,0 8:45 0:01 8:46
7:16 0:01 7:17 72,0 В. БРАТАЛІВ+ 36,0 8:40 0:01 8:41
7:22 0:01 7:23 78,0 ФІЛИНЦІ+ 30,0 8:33 0:01 8:34
7:26 0:01 7:27 82,0 КУТИЩЕ 26,0 8:28 0:01 8:29
7:33 0:02 7:35 90,0 ЛЮБАР 18,0 8:17 0:03 8:20
7:46 0:01 7:47 104,0 КИРИЇВКА 4,0 8:03 0:01 8:04
7:50 108,0 АВРАТИН 0 7:50 0:10 8:00
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1316___ РЕЙС №__1317___
14:10 0:10 14:20 0 ЖИТОМИР АВ 108,0 19:25
14:24 0:04 14:28 4,0 ВОДОКАНАЛ 104,0 19:19 0:01 19:20
14:34 0:01 14:35 10,0 ТЕТЕРІВКА 98,0 19:11 0:01 19:12
14:41 0:01 14:42 15,0 ПЕРЛЯВКА 93,0 19:05 0:01 19:06
14:44 0:01 14:45 17,0 КОРЧАК 91,0 19:02 0:01 19:03
14:51 0:01 14:52 23,0 ДЕНИШІ 85,0 18:54 0:01 18:55
14:56 0:01 14:57 26,0 БУКИ 82,0 18:49 0:01 18:50
15:02 0:01 15:03 31,0 РУДНЯ ПОШТА 77,0 18:43 0:01 18:44
15:07 0:01 15:08 35,0 В. ПІЧ 73,0 18:37 0:01 18:38
15:15 0:01 15:16 41,0 ГРЕМЯЧЕ 67,0 18:29 0:01 18:30
15:18 0:01 15:19 43,0 КАРВИНІВКА 65,0 18:26 0:01 18:27
15:22 0:01 15:23 46,0 ДРИГЛІВ 62,0 18:22 0:01 18:23
15:26 0:01 15:27 49,0 ДІДКІВЦІ 59,0 18:17 0:01 18:18
15:30 0:01 15:31 51,0 ДУБИЩЕ 57,0 18:14 0:01 18:15
15:35 0:15 15:50 55,0 ЧУДНІВ АС 53,0 18:00 0:10 18:10
15:56 0:01 15:57 62,0 КІЛКИ+ 46,0 17:52 0:01 17:53
16:02 0:01 16:03 68,0 КРАСНОСІЛКА 40,0 17:45 0:01 17:46
16:07 0:01 16:08 72,0 В. БРАТАЛІВ+ 36,0 17:40 0:01 17:41
16:13 0:01 16:14 78,0 ФІЛИНЦІ+ 30,0 17:33 0:01 17:34
16:18 0:01 16:19 82,0 КУТИЩЕ 26,0 17:28 0:01 17:29
16:26 0:04 16:30 90,0 ЛЮБАР 18,0 17:19 0:01 17:20
16:41 0:01 16:42 104,0 КИРИЇВКА 4,0 17:04 0:01 17:05
16:45 108,0 АВРАТИН 0 16:50 0:10 17:00

 

Житомир-Волиця (через Любар)

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1502___ РЕЙС №__1503__
13:10 0:15 13:25 0 ЖИТОМИР АС-1 110,0 18:20 0:05
13:41 0:04 13:45 4,0 ВОДОКАНАЛ 106,0 18:07 0:01 18:08
14:01 0:01 14:02 23,0 ДЕНИШІ 87,0 17:47 0:01 17:48
14:12 0:02 14:14 35,0 В. ПІЧ 75,0 17:35 0:01 17:36
14:32 0:03 14:35 55,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:10 0:05 17:15
14:44 0:01 14:45 63,0 ДОВБИШІ 47,0 17:02 0:01 17:03
14:51 0:01 14:52 68,0 КРАСНОСІЛКА 42,0 16:55 0:01 16:56
15:00 0:01 15:01 75,0 ВЕСЕЛКА 35,0 16:47 0:01 16:48
15:07 0:01 15:08 80,0 КУТИЩЕ 30,0 16:41 0:01 16:42
15:20 0:05 15:25 90,0 ЛЮБАР АС 20,0 16:15 0:15 16:30
15:34 0:01 15:35 100,0 М. БРАТАЛОВ 10,0 16:03 0:01 16:04
15:39 0:01 15:40 105,0 МОТОВИЛІВКА 5,0 15:56 0:01 15:57
15:43 0:01 15:44 108,0 ВОЛИЦЯ 2,0 15:52 0:01 15:53
15:45 110,0 БЕРЕЗІВКА 0 15:45 0:05 15:50
Примітка: заїзд до с. Березівка здійснюється щоденно крім неділі
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1504___ РЕЙС №__1505__
18:20 0:15 18:35 0 ЖИТОМИР АС-1 108,0 9:10 0:05
18:51 0:04 18:55 4,0 ВОДОКАНАЛ 104,0 8:57 0:01 8:58
19:09 0:01 19:10 23,0 ДЕНИШІ 85,0 8:39 0:01 8:40
19:19 0:01 19:20 35,0 В. ПІЧ 73,0 8:27 0:01 8:28
19:35 0:05 19:40 55,0 ЧУДНІВ АС 53,0 8:05 0:05 8:10
19:46 0:01 19:47 63,0 ДОВБИШІ 45,0 7:55 0:01 7:56
19:51 0:01 19:52 68,0 КРАСНОСІЛКА 40,0 7:48 0:01 7:49
19:57 0:01 19:58 75,0 ВЕСЕЛКА 33,0 7:40 0:01 7:41
20:02 0:01 20:03 80,0 КУТИЩЕ 28,0 7:33 0:01 7:34
20:10 0:10 20:20 90,0 ЛЮБАР АС 18,0 7:05 0:15 7:20
20:33 0:02 20:35 100,0 М. БРАТАЛОВ 8,0 6:51 0:01 6:52
20:40 0:01 20:41 105,0 МОТОВИЛІВКА 3,0 6:43 0:01 6:44
20:45 108,0 ВОЛИЦЯ 0 6:35 0:05 6:40




Житомир-Любар (через Михайлівку)

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1190 РЕЙС №_1191
9:05 0:10 9:15 0 ЖИТОМИР АС 1 118,0 14:30 0:05
9:19 0:01 9:20 4,0 ВОДОКАНАЛ
9:42 0:01 9:43 23,0 ДЕНИШІ 95,0 14:02 0:01 14:03
9:56 0:01 9:57 35,0 В. ПІЧ 83,0 13:47 0:01 13:48
10:20 0:05 10:25 55,0 ЧУДНІВ АС 63,0 13:22 0:01 13:23
10:34 0:01 10:35 63,0 ДОВБИШІ 55,0 13:12 0:01 13:13
10:40 0:01 10:41 68,0 КРАСНОСІЛКА 50,0 13:05 0:01 13:06
10:45 0:01 10:46 71,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 47,0 13:00 0:01 13:01
10:47 0:01 10:48 72,0 МИХАЙЛІВКА 46,0 12:58 0:01 12:59
10:53 0:01 10:54 76,0 ФІЛЕНЦІ 42,0 12:52 0:01 12:53
10:58 0:01 10:59 80,0 МИХАЙЛІВКА 38,0 12:47 0:01 12:48
11:00 0:01 11:01 81,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 37,0 12:44 0:01 12:45
11:06 0:01 11:07 85,0 ВЕСЕЛІВКА 33,0 12:39 0:01 12:40
11:12 0:01 11:13 90,0 КУТИЩЕ 28,0 12:32 0:01 12:33
11:25 0:05 11:30 100,0 ЛЮБАР АС 18,0 12:14 0:06 12:20
11:41 0:01 11:42 110,0 В.ДЕРЕВИЧІ 8,0
11:50 0:05 118,0 ЖИТИНЦІ 0,0 11:50 0:05 11:55
прибуття стоянка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1192 РЕЙС №_1193
12:20 0:10 12:30 0 ЖИТОМИР АС 2 100,0 17:13 0:05
12:34 0:01 12:35 4,0 ВОДОКАНАЛ
12:57 0:01 12:58 23,0 ДЕНИШІ 77,0 16:45 0:01 16:46
13:11 0:01 13:12 35,0 В. ПІЧ 65,0 16:30 0:01 16:31
13:35 0:05 13:40 55,0 ЧУДНІВ АС 45,0 16:01 0:05 16:06
13:49 0:01 13:50 63,0 ДОВБИШІ 37,0 15:51 0:01 15:52
13:55 0:01 13:56 68,0 КРАСНОСІЛКА 32,0 15:44 0:01 15:45
14:00 0:01 14:01 71,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 29,0 15:40 0:01 15:41
14:02 0:01 14:03 72,0 МИХАЙЛІВКА 28,0 15:37 0:01 15:38
14:08 0:01 14:09 76,0 ФІЛЕНЦІ 24,0 15:32 0:01 15:33
14:13 0:01 14:14 80,0 МИХАЙЛІВКА 20,0 15:26 0:01 15:27
14:15 0:01 14:16 81,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 19,0 15:24 0:01 15:25
14:21 0:01 14:22 85,0 ВЕСЕЛІВКА 15,0 15:18 0:01 15:19
14:27 0:01 14:28 90,0 КУТИЩЕ 10,0 15:11 0:01 15:12
14:40 0:05 100,0 ЛЮБАР АС 0,0 14:55 0:05 15:00
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №_1194 РЕЙС №_1195
15:20 0:10 15:30 0 ЖИТОМИР АС 1 118,0 21:30 0:05
15:34 0:01 15:35 4,0 ВОДОКАНАЛ
15:57 0:01 15:58 23,0 ДЕНИШІ 95,0 20:59 0:01 21:00
16:11 0:01 16:12 35,0 В. ПІЧ 83,0 20:43 0:01 20:44
16:35 0:05 16:40 55,0 ЧУДНІВ АС 63,0 20:17 0:01 20:18
16:49 0:01 16:50 63,0 ДОВБИШІ 55,0 20:05 0:01 20:06
16:55 0:01 16:56 68,0 КРАСНОСІЛКА 50,0 19:58 0:01 19:59
17:00 0:01 17:01 71,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 47,0 19:53 0:01 19:54
17:02 0:01 17:03 72,0 МИХАЙЛІВКА 46,0 19:51 0:01 19:52
17:08 0:01 17:09 76,0 ФІЛЕНЦІ 42,0 19:45 0:01 19:46
17:13 0:01 17:14 80,0 МИХАЙЛІВКА 38,0 19:39 0:01 19:40
17:15 0:01 17:16 81,0 ВЕЛИКИЙ БРАТАЛІВ+ 37,0 19:36 0:01 19:37
17:21 0:01 17:22 85,0 ВЕСЕЛІВКА 33,0 19:30 0:01 19:31
17:27 0:01 17:28 90,0 КУТИЩЕ 28,0 19:23 0:01 19:24
17:40 0:05 17:45 100,0 ЛЮБАР АС 18,0 18:29 0:41 19:10
17:56 0:01 17:57 110,0 В.ДЕРЕВИЧІ 8,0
18:05 0:05 118,0 ЖИТИНЦІ 0,0 18:05 0:05 18:10

 

Великий Браталів-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1196 РЕЙС №1197
5:50 0:10 6:00 0 В. БРАТАЛІВ 120,0 12:40
6:05 0:01 6:06 5,0 ВИНОГРАДІВКА 115,0 12:32 0:01 12:33
6:09 0:01 6:10 8,0 МЕЛЕНЦІ 112,0 12:27 0:01 12:28
6:14 0:01 6:15 12,0 ГОРОПАЇ 108,0 12:21 0:01 12:22
6:18 0:01 6:19 15,0 ЛИПНО 105,0 12:16 0:01 12:17
6:24 0:01 6:25 20,0 КУТИЩЕ 100,0 12:08 0:01 12:09
6:35 0:05 6:40 30,0 ЛЮБАР АС 90,0 11:45 0:10 11:55
6:51 0:01 6:52 40,0 КУТИЩЕ 80,0 11:32 0:01 11:33
6:58 0:01 6:59 45,0 ВЕСЕЛКА+ 75,0 11:25 0:01 11:26
7:07 0:01 7:08 52,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 11:16 0:01 11:17
7:14 0:01 7:15 57,0 ДОВБИШІ 63,0 11:09 0:01 11:10
7:25 0:05 7:30 65,0 ЧУДНІВ АС 55,0 10:55 0:05 11:00
8:02 0:01 8:03 85,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 10:35 0:01 10:36
8:23 0:01 8:24 97,0 ДЕНИШІ 23,0 10:23 0:01 10:24
116,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 10:01 0:04 10:05
8:30 120,0 ЖИТОМИР АВ 0 9:40 0:10 9:50
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1198 РЕЙС №1199
12:50 0:10 13:00 0 В. БРАТАЛІВ 120,0 19:40
13:05 0:01 13:06 5,0 ВИНОГРАДІВКА 115,0 19:32 0:01 19:33
13:09 0:01 13:10 8,0 МЕЛЕНЦІ 112,0 19:27 0:01 19:28
13:14 0:01 13:15 12,0 ГОРОПАЇ 108,0 19:21 0:01 19:22
13:18 0:01 13:19 15,0 ЛИПНО 105,0 19:16 0:01 19:17
13:24 0:01 13:25 20,0 КУТИЩЕ 100,0 19:08 0:01 19:09
13:35 0:05 13:40 30,0 ЛЮБАР АС 90,0 18:45 0:10 18:55
13:51 0:01 13:52 40,0 КУТИЩЕ 80,0 18:32 0:01 18:33
13:58 0:01 13:59 45,0 ВЕСЕЛКА+ 75,0 18:25 0:01 18:26
14:07 0:01 14:08 52,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 18:16 0:01 18:17
14:14 0:01 14:15 57,0 ДОВБИШІ 63,0 18:09 0:01 18:10
14:25 0:05 14:30 65,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:55 0:05 18:00
15:02 0:01 15:03 85,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 17:35 0:01 17:36
15:23 0:01 15:24 97,0 ДЕНИШІ 23,0 17:23 0:01 17:24
116,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 17:01 0:04 17:05
15:30 120,0 ЖИТОМИР АВ 0 16:40 0:10 16:50

 

Новоград-Волинський – Любар

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1896 РЕЙС № 1897
6:45 0:10 6:55 0 НОВ.-ВОЛИНСЬКИЙ АС 106,0 15:25
7:21 0:01 7:22 17,0 КИКОВА 89,0 14:59 0:01 15:00
7:32 0:01 7:33 24,0 РОГАЧІВ 82,0 14:48 0:01 14:49
7:42 0:01 7:43 30,0 КЛИМЕНТІЇВКА 76,0 14:37 0:01 14:38
7:46 0:01 7:47 32,0 ВИРЛЯ 74,0 14:33 0:01 14:34
8:00 0:10 8:10 40,0 БАРАНІВКА АС 66,0 14:10 0:10 14:20
8:14 0:01 8:15 43,0 СТАРА ГУТА 63,0 14:04 0:01 14:05
8:25 0:01 8:26 49,0 ГЛИБОЧОК 57,0 13:53 0:01 13:54
8:29 0:01 8:30 51,0 ПЕРШОТРАВЕНСЬК 55,0 13:49 0:01 13:50
8:39 0:01 8:40 57,0 КОТЮРЖИНЦІ 49,0 13:39 0:01 13:40
9:01 0:01 9:02 71,0 МИРОПІЛЬ 35,0 13:15 0:01 13:16
9:13 0:01 9:14 78,0 ПЕЧАНІВКА+ 28,0 13:03 0:01 13:04
9:15 0:01 9:16 79,0 ХИМРИЧ 27,0 13:00 0:01 13:01
9:19 0:01 9:20 81,0 ПЕЧАНІВКА 25,0 12:56 0:01 12:57
9:34 0:01 9:35 90,0 НОВА ЧОРТОРІЯ 16,0 12:40 0:01 12:41
10:00 106,0 ЛЮБАР 0 12:05 0:10 12:15

 

Любар-Житомир

щоденно
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1482___ РЕЙС №__1483___
7:40 0:15 7:55 0 ЛЮБАР АС 90,0 17:00 0:05
8:08 0:01 8:09 10,0 КУТИЩЕ 80,0 16:41 0:01 16:42
8:26 0:01 8:27 22,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:20 0:01 16:21
8:45 0:05 8:50 35,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:06 0:04 16:10
9:11 0:02 9:13 55,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 15:45 0:01 15:46
9:45 0:02 9:47 86,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:11 0:04 15:15
10:00 0:05 90,0 ЖИТОМИР АВ 0 14:40 0:15 14:55
неділя
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1482___ РЕЙС №__1483___
11:35 0:15 11:50 0 ЛЮБАР АС 90,0 17:00 0:05
12:03 0:01 12:04 10,0 КУТИЩЕ 80,0 16:41 0:01 16:42
12:21 0:01 12:22 22,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:20 0:01 16:21
12:40 0:05 12:45 35,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:06 0:04 16:10
13:06 0:02 13:08 55,0 ВИСОКА ПІЧ 35,0 15:45 0:01 15:46
13:40 0:02 13:42 86,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:11 0:04 15:15
13:55 0:05 90,0 ЖИТОМИР АВ 0,0 14:40 0:15 14:55
17:12 0:01 17:13 20 БЕРЕЗІВКА 48 7:34 0:01 7:35
17:21 0:01 17:22 26 БОЛЯРКА 42 7:25 0:01 7:26
17:32 0:01 17:33 33 ВИДУМКА
17:39 0:01 17:40 38 МАРТИНІВКА
17:44 0:01 17:45 41 ЧЕРВОНОАРМІЙСЬК+
ЮЛЬЯНІВКА+ 37 7:18 0:01 7:19
ЮЛЬЯНІВКА 34 7:13 0:01 7:14
ЯЛИНІВКА 32 7:09 0:01 7:10
СТ. ОЛЕКСАНДРІВКА 28 7:03 0:01 7:04
БУРЯКІВКА 22 6:55 0:01 6:56
17:55 0:15 18:10 48 ЧЕРВОНОАРМІЙСЬК АС 18 6:35 0:15 6:50
18:21 0:01 18:22 55 В’ЯЗОВЕЦЬ 12 6:25 0:01 6:26
18:26 0:01 18:27 58 СКОЛОБІВ 10 6:21 0:01 6:22
18:36 0:01 18:37 64 ВЕСНЯНКА 5 6:13 0:01 6:14
18:41 0:01 18:42 67 Р. БОЛЯРКА 2 6:08 0:01 6:09
18:45 69 Р. БУДА 0 5:50 0:15 6:05

 

Березівка-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1356___ РЕЙС №__1357___
7:40 0:10 7:50 0 БЕРЕЗІВКА 111,0 18:19 0:05
7:55 0:01 7:56 4,0 В. ВОЛИЦЯ 107,0 18:13 0:01 18:14
8:01 0:02 8:03 7,0 МОТОВИЛІВКА 104,0 18:06 0:02 18:08
8:06 0:01 8:07 9,0 М. БРАТАЛІВ-1 102,0 18:02 0:01 18:03
8:13 0:01 8:14 13,0 М. БРАТАЛІВ-2 98,0 17:56 0:01 17:57
8:25 0:10 8:35 21,0 ЛЮБАР АС 90,0 17:39 0:05 17:44
8:47 0:02 8:49 31,0 КУТИЩЕ 80,0 17:23 0:02 17:25
8:56 0:02 8:58 36,0 ВЕСЕЛКА 75,0 17:13 0:02 17:15
9:03 0:01 9:04 40,0 В. БРАТАЛІВ 71,0 17:06 0:02 17:08
9:07 0:01 9:08 43,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:59 0:02 17:01
9:14 0:01 9:15 48,0 ДОВБИШІ+ 63,0 16:51 0:01 16:52
9:25 0:05 9:30 56,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:35 0:05 16:40
9:55 0:02 9:57 76,0 В. ПІЧ 35,0 16:13 0:02 16:15
10:12 0:02 10:14 88,0 ДЕНИШІ 23,0 15:59 0:02 16:01
10:37 0:02 10:39 107,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:36 0:04 15:40
10:55 0:05 111,0 ЖИТОМИР АВ 0 15:10 0:10 15:20
неділя
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №__1356___ РЕЙС №__1357___
11:10 0:10 11:20 0 БЕРЕЗІВКА 111,0 18:19 0:05
11:25 0:01 11:26 4,0 В. ВОЛИЦЯ 107,0 18:13 0:01 18:14
11:31 0:02 11:33 7,0 МОТОВИЛІВКА 104,0 18:06 0:02 18:08
11:36 0:01 11:37 9,0 М. БРАТАЛІВ-1 102,0 18:02 0:01 18:03
11:43 0:01 11:44 13,0 М. БРАТАЛІВ-2 98,0 17:56 0:01 17:57
11:55 0:10 12:05 21,0 ЛЮБАР АС 90,0 17:39 0:05 17:44
12:17 0:02 12:19 31,0 КУТИЩЕ 80,0 17:23 0:02 17:25
12:26 0:02 12:28 36,0 ВЕСЕЛКА 75,0 17:13 0:02 17:15
12:33 0:01 12:34 40,0 В. БРАТАЛІВ 71,0 17:06 0:02 17:08
12:37 0:01 12:38 43,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 16:59 0:02 17:01
12:44 0:01 12:45 48,0 ДОВБИШІ+ 63,0 16:51 0:01 16:52
12:55 0:05 13:00 56,0 ЧУДНІВ АС 55,0 16:35 0:05 16:40
13:25 0:02 13:27 76,0 В. ПІЧ 35,0 16:13 0:02 16:15
13:42 0:02 13:44 88,0 ДЕНИШІ 23,0 15:59 0:02 16:01
14:07 0:02 14:09 107,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 15:36 0:04 15:40
14:25 0:05 111,0 ЖИТОМИР АВ 0 15:10 0:10 15:20

Бичова-Житомир

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1614 РЕЙС № 1615
7:05 0:10 7:15 0 БИЧОВА 113,0 13:40 0:05
7:24 0:01 7:25 5,0 ВОЛИЦЯ 108,0 13:32 0:01 13:33
7:30 0:01 7:31 8,0 МОТОВИЛІВКА 105,0 13:27 0:01 13:28
7:41 0:01 7:42 13,0 М. БРАТАЛІВ 100,0 13:19 0:01 13:20
8:00 0:15 8:15 23,0 ЛЮБАР 90,0 13:00 0:05 13:05
8:24 0:01 8:25 33,0 КУТИЩЕ 80,0 12:49 0:01 12:50
8:29 0:01 8:30 38,0 ВЕСЕЛКА 75,0 12:43 0:01 12:44
8:36 0:01 8:37 45,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 12:34 0:01 12:35
8:42 0:01 8:43 50,0 ДОВБИШІ 63,0 12:28 0:01 12:29
8:50 0:05 8:55 58,0 ЧУДНІВ АС 55,0 12:15 0:05 12:20
9:12 0:01 9:13 78,0 В. ПІЧ 35,0 11:55 0:01 11:56
9:23 0:01 9:24 90,0 ДЕНИШІ 23,0 11:43 0:01 11:44
9:40 0:01 9:41 109,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 11:21 0:04 11:25
9:45 0:05 113,0 ЖИТОМИР АС-1 0 11:00 0:05 11:05
п’ятниця, неділя
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1616   РЕЙС № 1617
13:30 0:10 13:40 0 БИЧОВА 113,0 19:00 0:05
13:45 0:01 13:46 5,0 ВОЛИЦЯ 108,0 18:52 0:01 18:53
13:50 0:01 13:51 8,0 МОТОВИЛІВКА 105,0 18:47 0:01 18:48
13:57 0:01 13:58 13,0 М. БРАТАЛІВ 100,0 18:39 0:01 18:40
14:10 0:05 14:15 23,0 ЛЮБАР 90,0 18:20 0:05 18:25
14:23 0:01 14:24 33,0 КУТИЩЕ 80,0 18:09 0:01 18:10
14:29 0:01 14:30 38,0 ВЕСЕЛКА 75,0 18:03 0:01 18:04
14:36 0:01 14:37 45,0 КРАСНОСІЛКА 68,0 17:54 0:01 17:55
14:42 0:01 14:43 50,0 ДОВБИШІ 63,0 17:48 0:01 17:49
14:50 0:05 14:55 58,0 ЧУДНІВ АС 55,0 17:35 0:05 17:40
15:13 0:01 15:14 78,0 В. ПІЧ 35,0 17:15 0:01 17:16
15:24 0:01 15:25 90,0 ДЕНИШІ 23,0 17:03 0:01 17:04
15:41 0:01 15:42 109,0 ВОДОКАНАЛ 4,0 16:41 0:04 16:45
15:45 0:05 113,0 ЖИТОМИР АС-1 0 16:20 0:05 16:25

 

Любар-Житомир (через Н.Чорторию, Печанівку)

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1296 РЕЙС № 1297
6:05 0:15 6:20 0 ЛЮБАР 109,0 16:45
6:32 0:01 6:33 6,0 ГЛЕЗНО-2 103,0 16:40 0:01 16:41
6:37 0:01 6:38 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА/КОРОСТКИ 99,0 16:37 0:01 16:38
6:45 0:01 6:46 11,0 СТ. ЧОРТОРІЯ/М.ДЕРЕВИЧКА 97,0 16:34 0:01 16:35
6:52 0:01 6:53 14,0 Н. ЧОРТОРИЯ/СТ.ЧОРТОРІЯ 94,0 16:31 0:01 16:32
7:00 0:01 7:01 17,0 СТ. ЧОРТОРІЯ/Н.ЧОРТОРІЯ 91,0 16:27 0:01 16:28
7:07 0:01 7:08 20,0 М. ДЕРЕВИЧКА/ПАВОЛОЧКА 85,0 16:22 0:01 16:23
7:12 0:01 7:13 22,0 КОРОСТКИ/ПЕЧАНІВКА 81,0 16:18 0:01 16:19
7:22 0:01 7:23 26,0 ГЛЕЗНО-2/ХІМРИЧІ 79,0 16:15 0:01 16:16
7:35 0:10 7:45 32,0 ЛЮБАР АС/МИРОПІЛЬ + 78,0 16:13 0:01 16:14
7:54 0:01 7:55 42,0 КУТИЩЕ/КАМІНЬ+ 76,0 16:11 0:01 16:12
8:06 0:01 8:07 54,0 КРАСНОСІЛКА/ВРУБЛІВКА+ 69,0 16:04 0:01 16:05
8:19 0:01 8:20 67,0 ЧУДНІВ АС/РОМАНІВКА 67,0 16:02 0:01 16:03
8:46 0:05 8:51 87,0 ВИСОКА ПІЧ/СТОВПІВ 62,0 15:57 0:01 15:58
9:32 0:02 9:34 118,0 ВОДОКАНАЛ/БУДИЧАНИ+ 59,0 15:53 0:01 15:54
9:50 122,0 ЖИТОМИР АС-1/ЧУДНІВ АС 55,0 15:35 0:15 15:50
ВИСОКА ПІЧ 34,0 15:10 0:01 15:11
ДЕНИШІ 22,0 14:55 0:01 14:56
ВОДОКАНАЛ 4,0 14:31 0:04 14:35
ЖИТОМИР АС-1 0 14:00 0:15 14:15
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС №1928 РЕЙС №1929
6:00 0:10 6:10 0 ЛЮБАР АС 133 14:10
6:22 0:01 6:23 13 ПАНАСІВКА 120 13:55 0:01 13:56
6:27 0:01 6:28 17 СТЕТКІВЦІ 116 13:50 0:01 13:51
6:32 0:01 6:33 21  + МОЛОЧКИ + 112 13:45 0:01 13:46
6:42 0:01 6:43 30 КРАСНОПІЛЬ СХТ 103 13:35 0:01 13:36
6:54 0:01 6:55 41  + ЖЕРЕБКИ + 92 13:23 0:01 13:24
7:04 0:01 7:05 51  ІВАНОПІЛЬ  АС + 82
7:16 0:01 7:17 62 БУРЯКИ 71 13:00 0:01 13:01
7:18 0:01 7:19 63 КОЗЯТИН – ЛЮБАР 70 12:58 0:01 12:59
7:25 0:01 7:26 69 РАЙГОРОДОК 64 12:51 0:01 12:52
7:51 0:10 8:01 89 БЕРДИЧІВ АС-1 44 12:25 0:05 12:30
8:49 0:01 8:50 129 вул. ЖУЙКА 4 11:25 0:01 11:26
8:55 133 ЖИТОМИР АС-1 0 11:05 0:15 11:20

Любар-Печанівка

ГРАФІК № 1
1-й оборотний рейс
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ НАПРЯМОК ЗВОРОТНИЙ НАПРЯМОК
3:40 0:10 3:50 0,0 ЛЮБАР 24,0 7:50
3:51 0:01 3:52 1,0 ГРОМАДА 23,0 7:47 0:01 7:48
4:02 0:01 4:03 6,0 ГЛЕЗНО 18,0 7:37 0:01 7:38
4:06 0:01 4:07 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА 16,0 7:32 0:01 7:33
4:13 0:01 4:14 11,0 Ст. ЧОРТОРІЯ 13,0 7:26 0:01 7:27
4:19 0:01 4:20 14,0 Н.ЧОРТОРІЯ 10,0 7:19 0:01 7:20
4:31 0:01 4:32 20,0 ПАВОЛОЧКА 4,0 7:07 0:01 7:08
4:40 24,0 ПЕЧАНІВКА 0,0 6:50 0:10 7:00
2-й оборотний рейс
8:25 0:10 8:35 0,0 ЛЮБАР 24,0 11:20
8:36 0:01 8:37 1,0 ГРОМАДА 23,0 11:17 0:01 11:18
8:47 0:01 8:48 6,0 ГЛЕЗНО 18,0 11:07 0:01 11:08
8:51 0:01 8:52 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА 16,0 11:02 0:01 11:03
8:58 0:01 8:59 11,0 Ст. ЧОРТОРІЯ 13,0 10:56 0:01 10:57
9:04 0:01 9:05 14,0 Н.ЧОРТОРІЯ 10,0 10:49 0:01 10:50
9:16 0:01 9:17 20,0 ПАВОЛОЧКА 4,0 10:37 0:01 10:38
9:25 24,0 ПЕЧАНІВКА 0,0 10:20 0:10 10:30
3-й оборотний рейс
16:20 0:10 16:30 0,0 ЛЮБАР 24,0 19:00
16:31 0:01 16:32 1,0 ГРОМАДА 23,0 18:57 0:01 18:58
16:42 0:01 16:43 6,0 ГЛЕЗНО 18,0 18:47 0:01 18:48
16:46 0:01 16:47 8,0 М. ДЕРЕВИЧКА 16,0 18:42 0:01 18:43
16:53 0:01 16:54 11,0 Ст. ЧОРТОРІЯ 13,0 18:36 0:01 18:37
16:59 0:01 17:00 14,0 Н.ЧОРТОРІЯ 10,0 18:29 0:01 18:30
17:11 0:01 17:12 20,0 ПАВОЛОЧКА 4,0 18:17 0:01 18:18
17:20 24,0 ПЕЧАНІВКА 0,0 18:00 0:10 18:10

 

1-й оборотний рейс
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ НАПРЯМОК   ЗВОРОТНИЙ НАПРЯМОК
3:30 0:15 3:45 0 ЛЮБАР 26,0 7:40 0:05
4:03 0:02 4:05 10,0 КУТИЩЕ 16,0 7:20 0:02 7:22
4:10 0:02 4:12 13,0 ЛИПНЕ 13,0 7:12 0:02 7:14
4:19 0:02 4:21 17,0 ГОРОПАЇ 9,0 7:03 0:02 7:05
4:31 0:02 4:33 22,0 ПРИВІТІВ 4,0 6:52 0:02 6:54
4:40 0:05 26,0 ПЕЧАНІВКА 0 6:35 0:10 6:45
2-й оборотний рейс
10:15 0:15 10:30 0 ЛЮБАР 26,0 12:45 0:05
10:50 0:02 10:52 10,0 КУТИЩЕ 16,0 12:25 0:02 12:27
10:58 0:02 11:00 13,0 ЛИПНЕ 13,0 12:17 0:02 12:19
11:08 0:02 11:10 17,0 ГОРОПАЇ 9,0 12:08 0:02 12:10
11:20 0:02 11:22 22,0 ПРИВІТІВ 4,0 11:57 0:02 11:59
11:30 0:05 26,0 ПЕЧАНІВКА 0 11:35 0:15 11:50

 

Житомир-Панасівка

1-й оборотний рейс
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1338 РЕЙС № 1339
6:00 0:15 6:15 0 ЖИТОМИР АС-1 101 11:15
6:19 0:03 6:22 4 ВОДОКАНАЛ 97 11:08 0:01 11:09
6:41 0:01 6:42 23 ДЕНИШІ 78 10:42 0:01 10:43
6:55 0:02 6:57 35 В. ПІЧ 66 10:24 0:02 10:26
7:17 0:05 7:22 55 ЧУДНІВ АС 46 9:52 0:05 9:57
7:31 0:01 7:32 63 ДОВБИШІ 38 9:40 0:01 9:41
7:37 0:01 7:38 68 КРАСНОСІЛКА 33 9:33 0:01 9:34
7:45 0:01 7:46 75 ВЕСЕЛКА 26 9:22 0:01 9:23
7:51 0:01 7:52 80 КУТИЩЕ 21 9:14 0:01 9:15
8:03 0:05 8:08 90 ЛЮБАР АС 11 8:56 0:05 9:01
8:14 0:01 8:15 96 АВРАТИН+ 5 8:46 0:01 8:47
8:20 101 ПАНАСІВКА 0 8:20 0:20 8:40
при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
РЕЙС № 1340 РЕЙС № 1341
12:30 0:15 12:45 0 ЖИТОМИР АС-1 101 18:05
12:49 0:03 12:52 4 ВОДОКАНАЛ 97 17:59 0:01 18:00
13:15 0:01 13:16 23 ДЕНИШІ 78 17:35 0:01 17:36
13:30 0:02 13:32 35 В. ПІЧ 66 17:19 0:02 17:21
13:56 0:05 14:01 55 ЧУДНІВ АС 46 16:50 0:05 16:55
14:10 0:01 14:11 63 ДОВБИШІ 38 16:39 0:01 16:40
14:17 0:01 14:18 68 КРАСНОСІЛКА 33 16:32 0:01 16:33
14:26 0:01 14:27 75 ВЕСЕЛКА 26 16:23 0:01 16:24
14:33 0:01 14:34 80 КУТИЩЕ 21 16:16 0:01 16:17
14:46 0:05 14:51 90 ЛЮБАР АС 11 15:59 0:05 16:04
14:58 0:01 14:59 96 АВРАТИН+ 5 15:51 0:01 15:52
15:05 101 ПАНАСІВКА 0 15:30 0:15 15:45

Любар-Нова Чортория

прибуття стоянка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
7:30 0:10 7:40 0 Любар АС 18 9:00
7:42 0:08 7:45 1 Громада 17 8:57 0:01 8:58
7:51 0:01 7:52 6 Глезне 12 8:50 0:01 8:51
7:58 0:01 7:59 10 Коростки 8 8:42 0:01 8:43
8:02 0:01 8:03 12 М.Деревичка 6 8:36 0:01 8:37
8:04 0:01 8:05 15 Ст.Чортория 3 8:30 0:01 8:31
8:15 18 Н.Чортория 0 8:15 0:10 8:25
2-й оборотний рейс
9:50 0:10 10:00 0 Любар АС 18 11:20
10:02 0:08 10:05 1 Громада 17 11:17 0:01 11:18
10:11 0:01 10:12 6 Глезне 12 11:10 0:01 11:11
10:18 0:01 10:19 10 Коростки 8 11:02 0:01 11:08
10:22 0:01 10:23 12 М.Деревичка 6 10:56 0:01 10:57
10:28 0:01 10:29 15 Ст.Чортория 3 10:50 0:01 10:51
10:35 18 Н.Чортория 0 10:35 0:10 10:45
3-й оборотний рейс
11:40 0:10 11:50 0 Любар АС 18 13:10
11:52 0:08 11:55 1 Громада 17 13:07 0:01 13:08
12:01 0:01 12:02 6 Глезне 12 13:00 0:01 13:01
12:08 0:01 12:09 10 Коростки 8 12:52 0:01 12:53
12:12 0:01 12:13 12 М.Деревичка 6 12:46 0:01 12:47
12:18 0:01 12:19 15 Ст.Чортория 3 12:40 0:01 12:41
12:25 18 Н.Чортория 0 12:25 0:10 12:35
4-й оборотний рейс
13:10 0:10 13:20 0 Любар АС 18 15:25
13:22 0:08 13:25 1 Громада 17 15:22 0:01 15:23
13:31 0:01 13:32 6 Глезне 12 15:15 0:01 15:16
13:38 0:01 13:39 10 Коростки 8 15:07 0:01 15:08
13:42 0:01 13:43 12 М.Деревичка 6 15:01 0:01 15:02
13:48 0:01 13:49 15 Ст.Чортория 3 14:55 0:01 14:56
13:55 18 Н.Чортория 0 14:40 0:10 14:50

 

Любар-Бурківці

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:10 0:05 6:15 0 Любар АС 16 7:46
6:17 0:01 6:18 1 Тубдиспансер / Громада 15 7:43 0:01 7:44
6:29 0:01 6:30 6 Озерне /  Глезне 8 7:28 0:01 7:29
6:44 0:01 6:45 13 В.Деревичі Дослідне поле 7 7:25 0:01 7:26
6:49 0:01 6:55 15 В.Деревичі кінчева / Глезне 6 7:22 0:01 7:23
7:00 20 Борушківці 0 7:00 0:10 7:10
2-й оборотний рейс
10:00 0:15 10:15 0 Любар АС 20 11:35
10:17 0:01 10:18 1 Громада / Тубдиспансер 19 11:32 0:01 11:33
10:32 0:01 10:33 8 Глезне / Озерне 14 11:21 0:01 11:22
10:35 0:01 10:36 9 Дослідне поле / В.Деревичі 7 11:06 0:01 11:00
10:38 0:01 10:39 10 Глезне / В.Деревичі кінцева 5 11:00 0:01 11:02
10:50 16 Борушківці 0 10:50 0:01 10:51

 

Любар-Панасівка

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:05 0:10 6:15 0 Любар 19 7:30
6:25 0:01 6:26 8 Авратин 9 7:15 0:05 7:20
6:31 0:01 6:32 12 Кириївка 5 7:00 0:05 7:05
6:35 14 Панасівка 0 6:35 0:15 6:50
2-й оборотний рейс
9:45 0:00 10:00 0 Любар 14 11:20
10:15 0:00 10:25 10 Авратин 8 11:11 0:01 11:12
10:35 0:00 10:45 14 Кириївка 2 11:05 0:01 11:06
10:55 19 Панасівка 0 10:55 0:05 11:00

Любар-Вигнанка

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:05 0:10 6:15 0 Любар АС 17 7:20
6:16 0:01 6:17 1 Сільгосптехніка 16 7:17 0:01 7:18
6:22 0:01 6:23 4 Іванківці 13 7:12 0:01 7:13
6:38 0:01 6:29 14 Провалівка 3 6:55 0:01 6:56
6:41 0:01 6:42 15 Пединки 2 6:53 0:01 6:54
6:45 17 Вигнанка 0 6:45 0:05 6:50
2-й оборотний рейс
10:10 0:10 10:20 0 Любар АС 17 11:30
10:21 0:01 10:22 1 Сільгосптехніка 16 11:27 0:05 11:28
10:27 0:01 10:28 4 Іванківці 13 11:22 0:01 11:23
10:43 0:01 10:44 14 Провалівка 3 11:05 0:01 11:06
10:46 0:01 10:47 15 Пединки 2 11:03 0:01 11:04
10:50 17 Вигнанка 0 10:50 0:10 11:00
3-й оборотний рейс
16:25 0:10 16:45 0 Любар АС 17 17:50 0:05
16:46 0:01 16:47 1 Сільгосптехніка 16 17:47 0:01 17:48
16:52 0:01 16:53 4 Іванківці 13 17:42 0:01 17:43
17:08 0:01 17:09 14 Провалівка 3 17:25 0:01 17:26
17:11 0:01 17:12 15 Пединки 2 17:23 0:01 17:24
17:15 17 Вигнанка 0 17:15 0:05 17:20

Любар-Гринівці

при буття стоян ка відправ лення від стань ЗУПИНКИ від стань при буття стоян ка відправ лення
ПРЯМИЙ РЕЙС ЗВОРОТНИЙ РЕЙС
1-й оборотний рейс
6:49 0:01 6:50 0 АС Любар 13 8:05
7:04 0:01 7:05 7 Карань 6 7:49 0:01 7:50
7:10 0:01 7:11 8 +Гринівці 5 7:44 0:01 7:45
7:25 13 Гринівці центр 0 7:25 0:05 7:30
2-й оборотний рейс
10:20 0:10 10:30 0 АС Любар 13 11:40
10:45 0:01 10:46 7 Карань 6 11:23 0:01 11:24
10:49 0:01 10:50 8 +Гринівці 5 11:20 0:01 11:21
11:05 13 Гринівці центр 0 11:05 0:05 11:10




Інші статті

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

На Любарщині сформувався список кандидатів на посади селищного голови та депутатів селищної ради

Любарська селищна територіальна виборча комісія 24 вересня завершила прийом документів від кандидатів на посаду селищного голови та депутатів селищної ради

Відразу 7 навчальних закладів Любарщини потрапили в сотню кращих шкіл області

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав і оприлюднив рейтинг загальноосвітніх шкіл Житомирської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО...

Любарський район перейшов до помаранчевої зони епіднебезпеки

24 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були переглянула рівні епіднебезпеки поширення коронавірусу....

Відтепер перевірити всі відкриті категорії та дійсність посвідчення водія можна онлайн

Головний сервісний центр МВС розробив та запустив на сайті hsc.gov.ua новий електронний сервіс – «Перевірка посвідчення водія». Це дасть можливість зацікавленим установам та...

У Любарському психоневрологічному інтернаті на COVID-19 хворіють 30 людей – 13 підопічних, 16 працівників і директор

У Любарському психоневрологічному інтернаті в Житомирській області на коронавірус захворіли підопічні та працівники. Занедужав і директор закладу. Про це...