19.4 C
Любар
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Статус біженця: чи є причина для звільнення з роботи в Україні?

Більше новин

Розклад руху маршруток з Любара на Житомир та інші напрямки

Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації надало для ЛюбарOnline Розклад руху маршруток внутрішньообласних маршрутів з Любарського району. ...

У Любарі СБУ та спецпідрозділ КОРД затримали банду, що збирала “данину” з м’ясопереробних підприємств

3 липня у Любарі на вул. Кантимирівській СБУ затримали трьох чоловіків - місцевих жителів. Про це ЛюбарOnline повідомили свідки події. На сайті Управління Служби безпеки України...

Під колесами трактора, що працював у полі, загинув студент Новочорторийського ДАТ

22 лютого під колесами трактора, що працював у полі, загинув 17-річний студент Новочорторийського ДАТ. Про це ЛюбарOnline повідомили в Любарському відділенні поліції. Студент родом із с....

Секретаря Любарської селищної ради взяли на хабарі

Управління захисту економіки в Житомирській області оприлюднило інформацію про те, що в одній із ОТГ взяли на хабарі  в.о. голови об’єднаної територіальної громади. Як стало відомо...

Законодавством про працю не передбачено обов’язку працівника повідомляти роботодавця про своє місцезнаходження та отримання статусу біженця або визнання його особою, яка потребує тимчасового захисту. Це роз’яснення опубліковано на сайті Управління Держпраці у Житомирській області.

Зважаючи на надскладну ситуацію на території України працівники, які не виходять на роботу внаслідок обставин, пов’язаних з бойовими діями, або ті, які не мають змоги виходити на роботу у зв’язку з небезпекою для життя і здоров’я, не можуть бути звільнені за пунктом 4 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України за прогул без поважної причини.

У випадку, якщо робота може виконуватися дистанційно, працівник може продовжувати виконувати свої трудові обов’язки з відповідною оплатою.

Якщо з працівником відсутній зв’язок, до з’ясування причин і обставин його відсутності, за ним зберігаються робоче місце та посада, трудові відносини не припиняються, однак час таких неявок не підлягає оплаті та не зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку.

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.

Інші статті

Останні новини

Фахівці ДСНС проводять огляди укриттів в освітніх закладах

Фахівці ДСНС продовжують приймати участь в здійсненні оглядів захисних споруд, що передбачені для укриття учасників навчального процесу. Про це звітують на офіційній...

Любар: створення єдиного волонтерського центру

Любарський селищний голова Володимир Герасимчук ініціює створення єдиного волонтерського центру громади. Об’єднатися закликає усіх причетних до волонтерського руху. Про повідомляє на фейсбук...

Поняття “рашизм” та як діяти під час обстрілу: в Україні оновили шкільну програму у зв’язку з війною

В Україні внесли зміни у шкільну програму у зв’язку зі збройною агресією Росії. Тепер діти не будуть вивчати творчість більшості російських письменників,...

“єРобота”: Кабмін виділив ще 100 мільйонів на гранти для бізнесу

Кабінет міністрів виділив ще 103 млн на гранти на підтримку бізнесу у рамках програми "єРобота", пише «Економічна правда». Про це заявив прем'єр Денис...

Борщовий набір, крупи та олія: у НБУ пояснили подорожчання продуктів

Продукти дорожчали у липні через порушення ланцюгів постачання, руйнування потужностей, скорочення пропозиції, збільшення виробничих витрат на тлі війни. Про це заявили в...